Kohvik & Catering

CINEMA CAFE & CATERING

Meie tegemiste kohta leiad lisainfot:

www.facebook.com/cinema.cafe.catering/

www.instagram.com/cinema_cafe_catering/

Hubases kohvikus on kohti 36-le väikeses saalis, kuni 100-le suures saalis, hooaja põhiselt ka väliterrassil kuni 50-le.

Lisaks on võimalus kasutada suure saali privaatseid ruume, tellida oma seltskonnale privaatne lõuna või õhtulaud.

Suures saalis on võimalus tähistada erinevaid tähtpäevi ja tellida peolaud kuni 60-le inimesele.

Suveperioodil on kohviku ees avatud suur väliterrass kuni 50 le inimesele.

Catering teenusega toome tellitud toidu kliendi soovitud asukohta ja pakume üritusele täisteenindust.

Cinema Cafe - siin saad nautida kohapeal valmistatud värskeid ja maitsvaid toite, kooke, jooke ja suupisteid.

Soodsast menüüst leiab valiku koduse toidu ja hõrgu Tai menüü vahel... seega kõigile midagi.

Võimalus pidada ning tähistada üritusi ja tähtpäevi.

Võimalus toitlustada gruppe, osta toitu kaasa, tellida toidu kohalevedu, tellida Catering jne.

Oleme avatud iga päev 08.00 - 20.00

Lisainfo teefonilt +372 5209459

Meil on hea meel teatada, et Cinema Cafe on saanud omale uue ja üliandeka koka. Oleme teinud läbi suure muutuse ja seda ainult paremuse poole. Samuti on muutunud kohviku sisedisain oluliselt hubasemaks ja rõõmsamaks. Endiselt võimalik toitlustada väikeses ja suures saalis.

Jätkuvalt pakume iga päev kohapeal valmistatud sooje sööke, salateid ja magustoite, samuti saab kõike endale ka kaasa osta. Nüüdsest on valikus lisaks kohapeal küpsetatud saiakestele ka tordi- ja koogilõigud. Meilt saab tellida peolaudu kõikideks erinevateks üritusteks (sünnipäevad, seminarid, firmapeod, peielauad jne) nii kohapeal läbiviiduna kui ka cateringina väljaspool meie ruume.  Nüüdsest on ürituste jaoks oluliselt paindlikum ka meie suur saal oma kellaaegadega. See tähendab, et sobiva ajavahemiku sinu üritusele leiame igal juhul. Tule ja uudista ning proovi ise järele! Peolaudade ja toitlustamise hinnapakkumiseks võta ühendust  +372 52 09459  või kirjuta info@clubcinema.ee

Vaid mõned nimetused peolauale tellitavast menüüst: munavõiga kilu koorikleival, frititud kana hiina kastmes, liivataigna vorm suitsulõhe-kreemi ja krevetiga, ploomid delikatessmaksapasteedi ja sinihallitusjuustu kreemiga, leivakorvikesed singi- ja seenetoorjuustuga, singirullid küüslauguga jne jne..

Lisaks suur valik kooke ja kringleid. Kringlid: sinihallitusjuustu ja rosina, singi - juustu, kirsi - šokolaadi, apelsini - vanilje, martsipani - vaarika, õuna - kaneeli, võileiva  jne jne...

Kontakt


Külasta meie Facebooki lehte
×